مشاوره و سفارش

  • ۹ − ۵ =

انواع پارچه بیمارستانی

 پارچه اسپان باند بیمارستانی

این پارچه خواص آنتی باکتریال دارد و به عنوان ملحفه و لباس یک بار مصرف در بیمارستان ها استفاده می شود. پارچه ماسک جراحی هم از همین جنس تولید می شود. البته در کشاورزی، صنایع شیمیایی، تولید ساک های دستی تبلیغاتی و … هم کاربرد گسترده دارد

پارچه بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی

برای لباس های بیمار و همچنین ملافه های بیمارستانی از پارچه های تترون عرض های ۱۵۰ و ۳۰۰ سانت استفاده می شود. معمولا پارچه های عرض ۳ متر برای این کار به صرفه تر هستند. معمولا برای بیماران مرد از رنگ آبی، برای خانم ها از صورتی و برای ملحفه از سفید بهره برده می شود.

محصولات پارچه بیمارستانی

اشخاصی که قصد اطلاع از پارچه بیمارستانی باکیفیت را دارند برای انجام این کار باید لیست قیمت پارچه بیمارستانی اعلا را از طرق مختلفی به دست آورند. سپس قیمت های قید شده در این لیست را مورد بررسی قرار دهند و پس از مقایسه آن ها با یکدیگر خرید خود را انجام دهند. خریدار ها برای کسب این فهرست می توانند به فروشگاه ها و یا به سایت های موجود در اینترنت مراجعه نمایند و این فهرست را به دست آورند

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پارچه اسپان باند بیمارستانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه بیمارستانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه ترگال بیمارستانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه فلامنت بیمارستانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه ترگال بیمارستانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه بیمارستانی تترون -سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • ۱۲ + ۵ =

امروزه در محیط های درمانی و پزشکی، بیمارستان ها، مطب دکترها و … از یک سری پارچه های خاص که پارچه بیمارستانی نامیده می شود، برای انجام امور درمانی، باند پیچی و … استفاده می کنند.

دفتر فروش

۰۲۱۲۸۴۲۲۰۶۴

فکس

۰۲۱۲۸۴۲۲۱۳۵

ایمیل

info@nasajineda.com

درباره ما :

شرکت صنایع نساجی ندا از مجموعه های با سابقه در زمینه بافت، رنگرزی و چاپ است. پارچه های متقال تمام پنبه، متقال پنبه فلامنت و متقال ویسکوز از اصلی ترین تولیدات بافندگی این شرکت هستند. در حوزه رنگرزی و چاپ، پارچه های کودری، نخی و ملحفه ای نساجی ندا با برندهای نیک بافت یزد و کاپیتال تکس نزد جامعه هدف این منسوجات به شهرت و مقبولیت خاصی دست یافته اند.

مدیر مجموعه نساجی ندا

متین افکار

Call Now Buttonتماس بگیرید